Učenie Náčelníkov Nuly o číslach.

Nasledujúci text je úryvkom z posvätných učení mayských Náčelníkov Nuly, tak, ako ich pre svet odhalil Hyemeyohsts Storm vo svojej autobiografickej knihe Lightningbolt.

- DreamingWolf

Predeľovacia čiara

 

"Je potrebné si pripomenúť, že objav NULY sa, čo sa týka dôležitosti, rovná objavu chémie, metalurgie, elektriny, alebo atómovej energie, či dokonca ho prevyšuje, pretože tieto vedy by bez Nuly boli neznáme.

Naši predkovia sa na Matematiku pozerali ako na najposvätnejší zo všetkých darov, aké ľudstvo dostalo. Matematika je naďalej jazykom nášho Stvoriteľa a našej Stvoriteľky...

Nula je večná a z Nuly pochádzajú všetky čísla. Koleso medicíny je vždy úplné, bez ohľadu na to, aké sú jeho čísla.

V Kruhu dávajú Čísla zrod Číslam.

V Kruhu sú Čísla nesmrteľné.

V Kruhu sa Čísla rodia znova a znova.

Nula

Koleso medicíny má tvar Nuly. Nula je symbolom a faktom Stvorenia. Náčelníci Nuly nevravia, že Nula je ničím, namiesto toho je Všetkým.

Všetky deti Stvorenia sa narodili z Posvätnej Nuly a existujú ako súčasť Nuly. Všetky deti Stvorenia existujú ako Čísla v rámci Kolesa medicíny. Toto sú Detské počty, alebo Počty Zeme.

Na počiatku bola WahKahn. Ona je Stvoriteľka Matka a Veľká Nula, Lono, čo dáva zrod všetkej existencii. V okamžitom bytí sa zrodil SsKwan. On je Stvoriteľ Otec a je Deliteľom Nuly. Stvorenie, Nula, je v dokonalej rovnováhe. Nula je Ženské a Mužské a dala podobu a zrod všetkému Životu.

Jednotka

Prvorodenou z Posvätnej Nuly - manželstva WahKahn, Stvoriteľky Matky a SsKwana, Stvoriteľa Otca - bola Jednotka.

Východ je tanečníkom, zvaným Slnko.

JEDNOTKA je SLNKO.

Dvojka

Druhorodenou z Posvätnej Nuly bola Dvojka. Dvojka existuje na Západe Kolesa medicíny, miesta sfarbenia času.

Západ je tanečníkom, zvaným Zem.

DVOJKA je ZEM.

Trojka

Prvými deťmi Posvätnej Nuly boli Slnko a Zem. Jednotka, Slnko, a Dvojka, Zem, sa spojili a z tohto zväzku sa zrodila Trojka.

Trávy vždy spievajú so stromami, kukuričnými tanečníkmi a kvetmi.

TROJKA je číslom pre všetky RASTLINY.

Štvorka

Čas otáčal Zemou a Rastliny otáčali Kolesom vo svetle a tieni. Jednotka, Slnko, sa zosobášila s Trojkou, Rastlinami, a na Zemi sa zrodili prvé Zvieratá.

Zvieratá sú v kruhoch stále sa pohybujúcich životom.

ŠTVORKA je číslom pre všetky ZVIERATÁ.

 

Stvorenie teraz stvorilo Prvý kruh.

Východ, JEDNOTKA, Slnko.

Západ, DVOJKA, Zem.

Juh, TROJKA, Rastliny.

Sever, ŠTVORKA, Zvieratá.

Päťka

PÄŤKOU sú všetci ĽUDIA. Päťka sa zrodila z Prvého kruhu a nachádzajú sa v jeho Strede. Ľudia vysielajú svoje hlasy do srdca všetkých Štyroch svetových strán a oslavujú tak svoj Život.

Koleso medicíny

Šestka

ŠESTKA je číslom pre Zažívanie prítomnosti Života. Keď sú ľudské deti Matky Zeme vedomé a prítomné Duchu Života, prežívajú Šestku.

Šestka je nazývaná aj DUCH-DUCH, pretože všetky veci, ktoré sa zrodili do Hmoty, sú zrodené z Ducha. Toto sa my ľudia učíme, keď Prežívame Život. Šesť smerov dáva dohromady všetky sféry: Východ, Západ, Juh, Sever, Zenit a Nadir. Poďte, deti, nájdite si ako Duchovia svoj tanec. Zažívajte svoju Existenciu. Ako sa budete pozerať na svoj Život?

Sedmička

SEDMIČKA je číslom pre SEN ŽIVOTA, pre všetky veci, ktoré sú vytvorené v Kráse, alebo pre tie, ktoré sú poškodené a odvrhnuté. Hľadíme do svojej minulosti a učíme sa, čo sme vybudovali.

Osmička

OSMIČKA je číslom pre všetky Prírodné zákony a pre KRUH ZÁKONA. Matka Zem tvaruje Hmotu a Telo všetkého, čo žije v Jej posvätných a prírodných zákonoch. Osmička vedie formovanie všetkého, čo sa nachádza v budúcnosti, a dáva nám spôsob na to, ako sa každý deň znovu objaviť.

Deviatka

DEVIATKA je číslom pre MESIAC a pre POHYB. Mesiac hýbe prílivmi zeme a prílivovými vodami a krvou vo všetkých žijúcich veciach.

Desiatka

DESIATKA je číslom pre RÝDZI INTELEKT a MIERU. Stvorenie dalo ľuďom silu Rozumu a voľby Seba. Desiatka je tiež číslom VYŠŠIEHO JA ľudí, ich posvätného dvojčaťa. Čo môže dávať lepšiu Mieru, než toto Poznanie ducha?

Jedenástka

JEDENÁSTKA je číslom pre všetky HVIEZDY. Slnko je Hviezdou a všetky hviezdy sú slnkami.

Dvanástka

DVANÁSTKA je číslo všetkých PLANÉT. Matka Zem je zvláštnou planétou, pretože Vám dala zrod a môže dať zrod všetkému Životu.

Trinástka

TRINÁSTKA je číslom pre Bielu bizóniu ženu. Ona a jej Mužský-odraz-dvojča sú Duchom všetkých Rastlín. Každý kvet, strom, každé steblo trávy, bylinka, zelenina a rastlina rastúca pod vodou sú bunkou, ktorá tvorí Veľké telo a Poznanie Bielej bizónej ženy a jej Dvojčaťa.

Štrnástka

ŠTRNÁSTKA je číslo pre SLADKÚ MEDICÍNU. Sladká medicína a jeho Ženský-odraz-dvojča sú Duchom všetkých Zvierat. Každé zviera - lietajúce, kráčajúce po zemi, lezúce po zemi i v zemi, aj to, ktoré pláva vo vodách - je bunkou, ktorá tvorí Veľké telo a Poznanie Sladkej medicíny a jeho Dvojčaťa.

Pätnástka

PÄTNÁSTKA je číslom pre Sféru KOLEKTÍVNEHO VEDOMIA VŠETKÝCH ĽUDSKÝCH BYTOSTÍ. Každá myšlienka akú si kto kedy predstavil či podľa nej konal, v minulosti, prítomnosti alebo budúcnosti, alebo v pohybe Života, existuje vo veľkej knižnici ľudskej Predstavivosti a Objavov.

Šestnástka

ŠESTNÁSTKA je nazývaná Sférou VEĽKÝCH UČITEĽOV. Veľkí učitelia sú vždy v živote Prítomní. Povzbudzujú ľudí k tomu, aby si pamätali, že Život je Svätý.

Sedemnástka

SEDEMNÁSTKA je číslom pre Sféru KAČÍN. Kačiny sú Mocnosti, ktoré formujú všetky Symboly, Sny a Predstavy. 

Osemnástka

OSEMNÁSTKA je číslom pre Sféru Shee-nah-meeah (čítaj Ší-ná-míá), Vyvažovateľov Existencie. V celom Stvorení je Osemnástka Absolútnou SPRAVODLIVOSŤOU. Kto si dovolí tvrdiť, že rozumie Rovnováhe? Kto otestuje skutky Času? Spravodlivosť je Shee-nah-meeah.

Devätnástka

DEVÄTNÁSTKA je Sférou, známou ako RÝDZA VEDA. Rýdza veda je Bohyňou aj Bohom. Ich Prítomnosť je podobou všetkej Existencie, a posvätná Matematika WahKahn a SsKwana.

Koleso medicíny, Posvätné Počty Zeme, a všetky následné Kolesá, sú Zrkadlami veľkolepej Podoby Pokračovania, ktorú stvoril Duch Rýdzej vedy.

Dvadsiatka

DVADSIATKA je ZAVŔŠENIE. Je to Návrat k Veľkej Nule, kde sa zrodili všetky veci. Návrat k WahKahn a SsKwanovi.

Obrázok Počtov Zeme

Preklad textu z knihy Hyemeyohstsa Storma Lightningbolt: DreamingWolf. Krátené. 

 

 

 

Súvisace články: Koleso medicíny sfér ľudského tela

 

Stránka vytvorená: január 2005, by DreamingWolf